Kapadokya Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi Paketlerimiz

METN9048 kopya scaled 1

ÖZEL DEKORASYONLAR

Saat Seçimi:
Gün Doğumu: Sabahın ilk saatlerinde sadece gün doğumunda uçan balonların manzarasında
Gün Batımı: Peri bacaların ve güneşin batışı manzarasında

Dekorasyon Seçimi
Hazır dekor paketlerinden veya özel hazırlanabilir dekasyonlardan seçim yapın

Fotoğraf, Video Çekim Seçimi
Tüm paketlerde evlilik teklifi fotoğraf ve video çekimi pakete dahildir, Profesyonel personel ve son model ekipmanlarımızla yapılmaktadır. Kapadokyanın farklı lokasyonlarında daha uzun süreli çekimler yaptırmak isterseniz, ilave çekim paketlerimizi inceleyebilirsiniz

İlave Seçenekler
Atlarla veya Klasik Araba ile tur sonrası Evlilik Teklifi senaryonuza daha çok heyecan katabilir. Program esnasında size özel Kemancı ile romantik ortam oluşturabilirsiniz. Farklı farklı seçenekler için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Seçtiğiniz saatte seçtiğiniz dekorasyonu, daha önce belirlediğimiz lokasyonda siz gelmeden eksiksiz hazırlıyoruz. Program alanının konumunu 1-2 gün önceden size paylaşıyoruz ve ayrıca tarif ediyoruz. Kendi aracınızla dekorasyonun yanına kadar gelebilirsiniz. Tüm etkinlik belirlediğimiz sürpriz plana göre ilerliyor. Size belirttiğimiz saatte program alanında olmanızı istiyoruz. Sizler geldiğiniz anda çekimlerimiz başlıyor, siz teklifini yaparken bizde fotoğraf ve video çekimleriyle bu anı ölümsüzleştiriyoruz. Çoğu zaman teklif anında oluşan heyecandan dolayı çiftlerimizde çekim için bazı hatalar olabiliyor ama endişelenmeyin, teklif anınızın doğallığını kesinlikle bozmuyoruz ama tüm çekimleri daha sonra detaylı tekrarlıyoruz.

  • Gün Doğumunda  Balon Manzarasında Evlilik Teklifi
  • Klasik Araba Turu ile Evlilik Teklifi
  • At Turu İle Evlilik Teklifi
  • Terasta Evlilik Teklifi
  • Balonda Evlilik Teklifi
  • Vadi İçinde Evlilik Teklifi

Balonlar sadece sabahın ilk ışıklarıyla gün doğumunda 1-2 saat süre aralığında uçar.

Gün içinde veya gün batımı esnasında kesinlikle balon uçuşları olmaz. Bu yüzden balon manzaralı bir etkinlik düşünüyorsanız gün doğumu saatini seçmelisiniz.

Ayrıca aşırı rüzgar, yoğun sis, yağmur gibi olumsuz hava şartları nedeni ile son anda uçuş iptalleri yaşanabilir. Asla uçuş garantisi yoktur. Bu durumda yapılabilecekler hakkında detaylı bilgi almak için işletmemizle iletişime geçebilirsiniz.

Planlamaya Hazır mısın?

Özel teklif planlamamız ücretsiz bir danışmanlık ile başlar. Sizi tanımak ve "evet" yolculuğunda sizinle birlikte yürümek için sabırsızlanıyoruz.

Ödül Töreni

Yılın En İyi Evlilik Teklifi
Organizasyon Firması
Şemsiye Organizasyon

Yağtığımız tüm etkinliklerde her zaman en iyisi olsun diye çalıştık. Her çiftimize ön görüşme, organizasyon aşaması ve sonrasında sabır ve anlayışla yaklaştık. Şüphesizki her çiftin organizasyonu ömründe bir kere yapılacak bir programdı, sorunsuz ve özel geçmeliydi. Çiftlerimize müşteri gibi değil aile gibi yaklaştık ve Türkiye’nin her yerinden dostluklar kardeşlikler edindik. Elbette bazı organizasyonlarda sorun çıktı, mümkün olan en hızlı şekilde profesyonelce çözümler bulduk ve her çiftimizi mutlu uğurladık. 

İşimize verdiğimiz önem ve mutlu çiftlerimizden aldığımız yorumlar ve oyları sayesinde GELİN DAMAT DERGİSİ’nin 16 Kasım 2022’de düzenlediği ödül töreninde Türkiye’nin En iyi Evlilik Teklifi Organizasyon Firması Ödülü’ne layık görüldük.

Bizi bu ödüle layık gören Tüm Çiftlerimiz ve Gelin Damat Dergisi’ne Teşekkür Ederiz 

Dünyanın en eşsiz manzarası Kapadokya'nın büyülü dünyasına girmeye hazır olun. Kapadokya Sürpriz evlilik teklifiniz için hem etkileyici hem de çok romantik bir seçim. Kapadokya dünya üzerindeki kişilerin tatil için tercih ettiği doğal bir gezi alanıdır. Üstelik bu alan dünyadaki en romantik gezi noktalarından da birisidir. Sevgili ile gidilebilecek romantik bir tatil için Kapadokya ideal bir seçim olacaktır. Gezi esnasında evlilik teklifi ile taçlandırılan bir tatile hiçbir kız hayır diyemeyecektir. Peri bacalarının enfes görüntüsünün arasında Kapadokya evlilik teklifi organizasyonu ile kusursuz bir teklif yapmak mümkündür. Şehirde kullanılan balonları izlerken teklif etmek peri masallarındaki kadar harika olacaktır. Nişanlı ya da sevgilinize evlenmek teklif etmek istiyorsanız yalnızca şehre gelebilir ve organizasyon işini bize bırakabilirsiniz. Organizasyondaki her detay hem düşünülmüş hem de denenmiş olacaktır. Bu nedenle bu özel gününüzü herhangi bir risk altında bulundurmadan, tecrübeli şirketimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Peri bacalarının ve vadilerin arasında rengarenk balonlar eşliğinde hazırlanan sürpriz bir teklif organizasyonu ile sıra dışı bir fikir. Kapadokya balonla evlilik teklifi eşinizi sevindirecek bir teklif olabilir. Tek yapmanız gereken Kapadokya'ya gelmenizdir. Gerisini bize bırakın.
Kapadokya evlilik teklifi için birçok farklı seçenek vardır. Kişiler isterlerse atlarla kısa bir yolculuk sonrası evlenme teklifi edebilirken, isterlerse peri bacalarındaki romantik bir yemekle evlilik teklifi edebilirler. Kadınların kalbini çalacak olan bu teklifler, birçok kadının mutlu olacağı ve kabul edeceği bir tekliftir. Atlarla veya klasik araçlarla tur yaparken turunuzun sonunda ulaşacağınız noktada size özel hazırlanmış organizasyon ile eşinizi oldukça şaşırtabilirsiniz. Kapadokya evlenme teklifi kadınların asla 'hayır' diyemeyeceği bir tekliftir.

Kapadokya'nın kayadan oyma mağara odalarında hem konaklayabilir hem de romantik bir yemek masası ile etkileyici bir sürpriz evlilik teklifi yapabilirsiniz. Kapadokya evlilik teklifi sadece Türkiye'de değil tüm dünyada bilinmektedir. Turizmin kalbinin attığı yerlerden biri olan Kapadokya'da balonda evlilik teklifi ile sürpriz bir evliliğe imza atabilirsiniz.

Ayrıca Kapadokya'nın etkileyici görüntüsüne hakim otel teraslarında güneş doğarken havalanan balonları izlerken sürpriz evlilik teklif yapmayı da tercih edebilirsiniz. Profesyonel çekimlerle Kapadokya evlilik teklifi ile fotoğraf albümünüze en güzel fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Uzman dekorasyon ekibimizle hazırlanan konseptlerimizle, paketlerimizden birini seçerek sizde mutlu Şemsiye Organizasyon çiftlerimizden birisi olabilirsiniz...
Kapadokya Evlilik Teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Kapadokya Evlilik Teklifi