Kapadokya Evlilik Teklifi

Kapadokya Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Paketlerimiz

METN9048 kopya scaled 1

ÖZEL DEKORASYONLAR

Saat Seçimi:
Gün Doğumu: Sabahın ilk saatlerinde sadece gün doğumunda uçan balonların manzarasında
Gün Batımı: Peri bacaların ve güneşin batışı manzarasında

Dekorasyon Seçimi
Hazır dekor paketlerinden veya özel hazırlanabilir dekasyonlardan seçim yapın

Fotoğraf, Video Çekim Seçimi
Tüm paketlerde evlilik teklifi fotoğraf ve video çekimi pakete dahildir, Profesyonel personel ve son model ekipmanlarımızla yapılmaktadır. Kapadokyanın farklı lokasyonlarında daha uzun süreli çekimler yaptırmak isterseniz, ilave çekim paketlerimizi inceleyebilirsiniz

İlave Seçenekler
Atlarla veya Klasik Araba ile tur sonrası Evlilik Teklifi senaryonuza daha çok heyecan katabilir. Program esnasında size özel Kemancı ile romantik ortam oluşturabilirsiniz. Farklı farklı seçenekler için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Seçtiğiniz saatte seçtiğiniz dekorasyonu, daha önce belirlediğimiz lokasyonda siz gelmeden eksiksiz hazırlıyoruz. Program alanının konumunu 1-2 gün önceden size paylaşıyoruz ve ayrıca tarif ediyoruz. Kendi aracınızla dekorasyonun yanına kadar gelebilirsiniz. Tüm etkinlik belirlediğimiz sürpriz plana göre ilerliyor. Size belirttiğimiz saatte program alanında olmanızı istiyoruz. Sizler geldiğiniz anda çekimlerimiz başlıyor, siz teklifini yaparken bizde fotoğraf ve video çekimleriyle bu anı ölümsüzleştiriyoruz. Çoğu zaman teklif anında oluşan heyecandan dolayı çiftlerimizde çekim için bazı hatalar olabiliyor ama endişelenmeyin, teklif anınızın doğallığını kesinlikle bozmuyoruz ama tüm çekimleri daha sonra detaylı tekrarlıyoruz.

  • Gün Doğumunda  Balon Manzarasında Evlilik Teklifi
  • Klasik Araba Turu ile Evlilik Teklifi
  • At Turu İle Evlilik Teklifi
  • Terasta Evlilik Teklifi
  • Balonda Evlilik Teklifi
  • Vadi İçinde Evlilik Teklifi

Balonlar sadece sabahın ilk ışıklarıyla gün doğumunda 1-2 saat süre aralığında uçar.

Gün içinde veya gün batımı esnasında kesinlikle balon uçuşları olmaz. Bu yüzden balon manzaralı bir etkinlik düşünüyorsanız gün doğumu saatini seçmelisiniz.

Ayrıca aşırı rüzgar, yoğun sis, yağmur gibi olumsuz hava şartları nedeni ile son anda uçuş iptalleri yaşanabilir. Asla uçuş garantisi yoktur. Bu durumda yapılabilecekler hakkında detaylı bilgi almak için işletmemizle iletişime geçebilirsiniz.

Planlamaya Hazır mısın?

Özel teklif planlamamız ücretsiz bir danışmanlık ile başlar. Sizi tanımak ve "evet" yolculuğunda sizinle birlikte yürümek için sabırsızlanıyoruz.

Ödül Töreni

Yılın En İyi Evlilik Teklifi
Organizasyon Firması
Şemsiye Organizasyon

Yağtığımız tüm etkinliklerde her zaman en iyisi olsun diye çalıştık. Her çiftimize ön görüşme, organizasyon aşaması ve sonrasında sabır ve anlayışla yaklaştık. Şüphesizki her çiftin organizasyonu ömründe bir kere yapılacak bir programdı, sorunsuz ve özel geçmeliydi. Çiftlerimize müşteri gibi değil aile gibi yaklaştık ve Türkiye’nin her yerinden dostluklar kardeşlikler edindik. Elbette bazı organizasyonlarda sorun çıktı, mümkün olan en hızlı şekilde profesyonelce çözümler bulduk ve her çiftimizi mutlu uğurladık. 

İşimize verdiğimiz önem ve mutlu çiftlerimizden aldığımız yorumlar ve oyları sayesinde GELİN DAMAT DERGİSİ’nin 16 Kasım 2022’de düzenlediği ödül töreninde Türkiye’nin En iyi Evlilik Teklifi Organizasyon Firması Ödülü’ne layık görüldük.

Bizi bu ödüle layık gören Tüm Çiftlerimiz ve Gelin Damat Dergisi’ne Teşekkür Ederiz 

Are you ready to say yes to the person you love in front of the unique view of Cappadocia? We aim to make you experience unforgettable moments with both horse tours and classic vehicle tours. In addition, marriage proposals are included in our packages on the hotel terrace or in the hot air balloons decorating the Cappadocia skies. Spend these special and beautiful memories with the person you love.

Marriage Proposal with Horses
Are you ready for a nostalgic Cappadocia tour on horseback? At this point, we are very happy to be with you, our esteemed guests, at all times. you are very important to us. It is always our most important duty to consider your comfort and pleasure. Get ready to say yes to a dreamy marriage proposal that adorns your dreams right after you glide between the very faithful horses full of nobility and the valleys of fairy chimneys. It is prepared for you by our highly experienced staff, right after a short but very valuable journey on horseback. You just enjoy this precious moment. We would love to help you in this beautiful decision beside you in this beautiful moment.
Marriage at sunrise
They often say love is something else at sunset. What makes us different is our marriage proposal package at sunrise. If you want to share your life with the person you love for a lifetime, the sunrise is another beautiful thing in Cappadocia, which is the apple of the eye of tourism. At sunrise, we welcome you with delicious treats. While you propose a surprise marriage to the person you love and will unite your life with, we are recording these precious moments of yours in order to immortalize these special moments. If you wish, you have the opportunity to share this precious moment with your loved ones. Each of our photography and video shoots is done by our highly professional and competent staff. In addition, only the pictures you like are delivered to you. Come and give your loved one special moments that will not be forgotten. We are always here to do our best in this important journey of two loving hearts.
Classic Car Marriage Proposal
If you like classic vehicles, this marriage proposal package is for you. If you are thinking of uniting your life with the person you love, we definitely recommend you not to miss the valley tour with the Classic vehicle in the view of Cappadocia, where you can't get enough of these views. We continue our work based on years of experience and knowledge.
All of our team working within our organization impresses with their friendly service and experienced work. We did not want to leave you alone on this special day. We are always honored to be with you on this path.
Marriage Proposal on the Hotel Terrace
We are sure that Cappadocia is one of the most important touristic places of our country that is worth visiting. If you want to start a serious business called marriage with the person you love and walk this path together, let us give you unforgettable romantic moments. We are sure that you will have a very enjoyable day. In fact, we seem to feel that you would not want to go for a while so as not to miss this special moment.

Marriage Proposal in a Balloon
If you want to make your marriage proposal the most special, you should definitely not miss this opportunity. It will be a very nice experience to have breakfast in front of your loved one with the magnificent view of Cappadocia in hot air balloons. Come on, shout out your love to the person you love in hot air balloons accompanied by the magnificent view of Cappadocia. Our personalized banner service, our volcano show, our very stylish rose bouquets, a personalized heart cake, a special champagne celebration, optional text and a special flight memento for your name are included in our marriage proposal package.

Kapadokya Evlilik Teklifi

Kapadokya önerisi gibisi yoktur… Dünyanın en güzel noktalarından birisinde hayat değiştiren böyle bir teklif sizin için unutulmaz olacaktır. Kapadokya’nın peri bacaları, büyüleyici manzaralar sunan çarpıcı görünümleriyle tanınır. Bu uzun, ikonik kaya oluşumları, benzersiz bir deneyim sağlayan çok sayıda han ve otele ev sahipliği yapmaktadır. Kapadokya da evlilik teklifi için pek çok uygun mekâna ev sahipliği yapmaktadır. Evlilik teklifi bazen sizi karamsar bıraksa da güvendiğiniz ve sevdiğiniz kişi ile aşk hikayenizin en baş ve heyecan verici kısmıdır. Soruyu kim yaparsa yapsın, katıksız heyecan, tıpkı yeni bir aşk ilişkisinin başlangıcı gibi, olumlu bir şekilde sarhoş edici olabilir. Karşılıklı söz evlenmek iki kişinin, birbirine karşı beslediği sevgisinin bir sembolüdür denir. Birbirini seven çiftler, evlenme arzularını ifade eder. Partnerlerin aynı cinsiyette veya farklı cinsiyette olması önemli değildir. Evlenme teklif etme ritüeli, birkaç yüz yıldır uygulanan eski bir gelenektir. Teklif seçenekleri her zaman fazladır. Dünya’ca ünlü bir yer olan Kapadokya da yapılan evlilik teklifiniz sizin için unutulmaz anlara şahitlik yapacaktır.

Kapadokya’da Önerilecek En İyi Yer Neresidir?

Destansı bir evlilik teklifi için Kapadokya içinde sunacağımız pek çok güzel imkanlarımız bulunuyor. Kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız, erken uyanmak ve hazırlanmak en iyisi… ama bazen kalabalık doğal bir teklif için arka plan görevi görür. Ayrıca profesyonel kamera hizmetimiz ile de teklif anınızın unutulmaz olmasına yardımcı oluruz. Ayrıca etrafta daha fazla insanın olmasının bir başka artısı da EVET‘i duydukları anda çiftle birlikte alkışlayıp kutlama yapacak olmalarıdır! Evlenme teklif etmek için en iyi zaman kesinlikle sabahın erken saatlerinde tüm sıcak hava balonları havaya fırladığı zamandır. Balonların havada oluşları sonrasında çıkan manzara eşliğinde gerçekten harika kareler elde etmek daha kolaydır. En mutlu zaman diliminizde sizi özel hissettirmeye çalışıyoruz. Balon da bulunan insanların en özel anınıza tanıklık etmesini isterseniz kesinlikle bu zaman dilimini kaçırmayın.

Genel İpuçlar

Sevdiğiniz insana yapacağınız teklifin heyecanı ile acele etmesini söylerseniz, bir şeyler döndüğünden şüphelenmeye başlayabilirler. Ayrıca, anın “mükemmelliği” için endişelenmeyin. Bu sadece, gerçekte tüm anın tadını çıkarmanız gerektiğinde sizi strese sokacaktır. Evlenme teklif ederken acele etmeyin, ona onu neden sevdiğinizi söyleyin ve ayağa kalkmadan önce cevabı bekleyin. Çerçevede yalnız kalmanız için insanların sizden uzaklaşmasını bekleyin. Ayrıca, iyi giyin ve koyu renklerden kaçınmaya çalışın. Sevdiğiniz insan için ve kendiniz için özel anınızın tadını çıkarın. Gözlerine bakarak onu ne kadar sevdiğinizi açıklayın. Onunla bir hayat sürmek istemenizin nedenlerini söyleyin. Böylelikle karşı tarafı yapacağınız teklife hazırlamış olursunuz.

Ömür Boyu Sadece Bir Kez Olur

Evlilik, iki ruh arasındaki tatlı bir bağlantıdır ve her ikisinin de doğru düşünmesi gerekir çünkü bu, tüm yaşamın kararıdır. Düğün, yaşamın tamamında sadece bir kez gerçekleşir, bu yüzden onu sevimli ve güzel kılmak için, bir evlilik teklifi, erkek ve kadın arasında pürüzsüz ve sağlıklı bir ilişki için çok önemlidir. Her ikisi de birbirlerini uygun şekilde kolayca anlayabilir. İlişkide ne kadar kararlı olduğunuzu gösterir. Basitçe seni seviyorum demek yeterli değil, sevgilinize onu hiçbir durumda asla terk etmeyeceğinize dair uygun bir evlenme teklifinde bulunana kadar. Yani evlilik teklifi, sevgilinizin ilişkiye ne kadar bağlı olduğunu bilmenin en iyi başka bir yoludur. Kapadokya da yapacağınız evlilik teklifiniz için size uygun her zaman seçeneklerimiz vardır. Ömrünüz boyunca yapacağınız belki de en unutulmaz teklif için bizlere ulaşabilirsiniz. Muhteşem bir evlilik organizasyonuna hazır mısınız? Hayallerinizi süsleyen evlilik organizasyonu şimdi Kapadokya’da. Kapadokya’nın doğal güzellikleri karşısında  en özel gününüzde unutulmaz anlar yaşamanızın şimdi tam zamanı. Vadilerin peri bacaları ile ahenk içerisinde adeta dans ettiği rengarenk balonların gökyüzünde narin bir biçimde süzüldüğü Kapadokya’da gelin mutluluğa giden yolda sevdiğiniz insana evet deyin. Bu sektörde bizler sizlere unutulmayacak anlar yaşattırmayı amaçlamaktayız. Çünkü sizler bizim için oldukça değerlisiniz. Mutlu gününüzde yanınızda olmak için varız. Güler yüzlü ekibimiz ile sizlere 7/24 kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sevdiğiniz kişi ile birlikte çıkmış olduğunuz bu yolda size en özel ve romantik anlar yaşattırmayı hem vizyonumuz hem de misyonumuz olarak bilmekteyiz. Bu kadar  önemli özel gününüzün elbette unutulmaz bir şekilde taçlandırılması gerek. Bu noktada gelin sizleri hizmetlerimiz ile tanıştıralım. Atlarla Evlilik Teklifi Mutluluğa giden yolda sevdiğiniz  kişi  ile birlikte  Kapadokya vadileri arasında at turu keyfi yapmaya ne dersiniz? Kapadokya’nın büyüleyici güzelliği karşısında  unutulmaz bir gün sizleri bekliyor. At üzerinde yapılacak kısa bir turun hemen ardından  çıktığınız bu sevda yolunda sevdiğinize avazınız çıkana kadar evet demek isterseniz gelin bu fırsatı kaçırmayınız. At turu paketimizde sizleri  2saatlik bit at turu keyif, 15 adet profesyonel fotoğraf makinesi ile çekilmiş resimler, profesyonel klip çekimleri, 1 dakikalık instagram klibi, volkan gösterisi ve birbirinden lezzetli ikramlar yer almaktadır. Sizler de at üstünde hem nostaljik hem de romantik anlar yaşamak isterseniz Kapadokya’nın muhteşem atmosferine kendinizi bırakın. Gün Doğumunda Evlilik Teklifi Haydi gelin evlilik tekliflerine biraz da farkındalık katalım. Peri bacaları eşliğinde gün doğumunda bir ömrü birlikte tamamlamak isteyeceğiniz kişiye evet demek ister misiniz?  Sizleri bu evlilik paketinde 5  farklı konsept ile karşılamaktayız. Klasik Araç ile Evlilik Teklifi Klasik araç severler toplanın. Kapadokya’da bir ömür boyu mutluluğunuzu, acınızı, hüznünüzü ve heyecanınızı paylaşacağınız sevdiğiniz ile klasik araç turu yapıp sürpriz sonlu evlenme teklifine evet demeye var mısınız? Klasik araçlarımız ile Kapadokya’nın doğal güzelliği misafirlerini bekliyor. Klasik araç işe evlilik teklifleri paketimizde evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı volkan gösterisi, fotoğraf köşesi, 1 dakikalık sevdikleriniz ile bu özel anınızı paylaşacağınız İnstagram klibi, seçilebilir konsept içerikleri, 15 adet profesyonel klip çekimi ve fotoğraflar yer almaktadır. Sizler de ömrünüzü birleştireceğiniz kişiyle mutluluğa giden yolları klasik arabalarımız ile geçin.   Balonda Evlilik Teklifi Kapadokya’ya kuşbakışı manzarası eşliğinde görmeye ne dersiniz? Sıcak hava balonları ile romantizmi doruklara kadar yaşayacağınız balonda evlilik tekliflerimiz eminiz ki size unutulmayacak özel hisler yaşattıracak. Birbirinden lezzetli kahvaltılık ikramlarımız ile Kapadokya manzaralı bir kahvaltı yapmanın şimdi tam zamanı. Gelin güzel bir kahvaltı ile bu özel ana başlayın. Ardından ise sevdiğiniz kişiye ömrü boyunca bu anı hiç unutturmayın. Sevdiğiniz ile güzel anılara, anlara evet deyin. Ayrıca isminize özel hatıra uçuş sertifikamız çift pilot güvencesi kapsamında uçuş takibiniz, ek ücrete dahil olan video klibi ve kemancı, kıpkırmızı gül buketi, isteklerinize göre pankart ve kalp şeklinde yaş pastalarımız da bünyemizde yer almaktadır. Otel Terasında Evlilik Teklifi Hayallerinizi süsleyen Kapadokya  vadisi manzaralı otel terasında evlilik teklifi almak ister misiniz? Mutluluğa atılan en güzel ve özel adımda sizlerin her zaman yanınızda olmaktan hem gurur hem de mutluluk duymaktayız. Gelin sizler de hayatınızı birleştireceğiniz sevdiğiniz ile unutulmayacak özel anlara imza atın. Eminiz ki  Kapadokya’nın eşsiz büyüleyici manzarası ile buradan gitmek istemeyeceksiniz. Otel terasında evlilik teklifleri paketimizi de değerlendirmenizi tavsiye ederiz.     Evlilik teklifi, bir ilişkinin dönüm noktalarından biri olarak kabul edilir ve çiftler için hayatlarında unutamayacakları bir an olabilir. Bu özel anı planlamak, romantizmi ve duygusal bağları güçlendiren bir deneyim haline gelebilir. Organizasyon Firması olarak, bu özel anı sizin ve sevdikleriniz için unutulmaz kılmak için buradayız. Her detayı özenle planlayarak, sizin ve partnerinizin kalplerini çalacak bir evlilik teklifi organizasyonu düzenlemekten mutluluk duyarız. Romantik bir ortam, muhteşem dekorasyon ve unutulmaz bir atmosfer oluşturmak için ekibimiz sizinle birlikte çalışacak. Size özel bir deneyim sunmak ve bu önemli anı bir ömür boyu hatırlamanızı sağlamak için buradayız. Evlilik teklifi organizasyonlarını planlamak, çiftlerin birlikte geçirdikleri zamanı anlam ve duygusallıkla doldurmak için gerçekten muhteşem bir fırsat sunar. Biz, her çiftin benzersiz hikayesini ve ilişkisini göz önünde bulundurarak, kişiselleştirilmiş bir planlama yaklaşımı sunuyoruz. Sevgilinizin ilgi alanlarına, tutkularına ve romantik hayallerine odaklanarak, sizin için unutulmaz bir teklif deneyimi yaratıyoruz. Detaylı bir şekilde çalışarak, romantizmi ve duygusal bağları güçlendiren bir atmosfer oluşturuyoruz. Her ayrıntıyı özenle planlayarak, sevgilinizin kalbini çalacak bir teklif için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Mekan seçimi, evlilik teklifi organizasyonunun en önemli adımlarından biridir. Romantizmi ve anlamı yansıtan bir yer seçmek, teklifi daha da özel hale getirebilir. Biz, çiftlerin beraber güzel anlar geçireceğini düşündüğümüz ve bulunduğumuz Kapadokya’nın eşsiz vadilerini tercih ederek, teklifinizi daha anlamlı hale getiriyoruz. Ayrıca, özel dekorasyonlar ve detaylarla atmosferi tamamlıyoruz. Evlilik teklifi organizasyonlarında sürprizler ve detaylar, gerçekten kritik bir rol oynar. Bu özel anı daha da unutulmaz kılmak için organizasyonu gizli tutarak, sevgilinizi beklenmedik bir anda şaşırtmayı ve duygusal bir patika boyunca sizi yönlendirmeyi hedefliyoruz. Profesyonel organizasyon ekibimiz, sizin için tüm detayları düşünerek stresi ve endişeyi ortadan kaldırır. Teklif günü boyunca her adımda yanınızda olacak ve her şeyin kusursuz olmasını sağlayacaktır. Sevgilinizi şaşırtmak, duygularınızı en güzel şekilde ifade etmek ve ona unutulmaz bir deneyim yaşatmak için buradayız. Göz ardı edilmeyecek bir özel an olması için gereken her şeyi yapmaya hazırız. Fotoğraf ve video hizmetleri, evlilik teklifi anını ölümsüzleştirmek için hayati bir öneme sahiptir. Bu hizmetler sayesinde, özel anınızı sonsuza kadar hatırlayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılar ve videograflarımız, deneyimleriyle ve özel ekipmanlarıyla sizin için en iyi kareleri yakalayacak ve teklif anınızı unutulmaz bir anıya dönüştüreceklerdir. Her duyguyu ve detayı en canlı şekilde yansıtmak için titizlikle çalışacaklar ve sizin için özel anınızı en iyi şekilde belgelemek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Bu sayede, özel anınızı her zaman canlı tutabilir ve sevgilinizle birlikte bu anı tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Bizimle birlikte, sevgilinize unutamayacağı bir hediye sunmak için sabırsızlanıyoruz ve bu anı ölümsüzleştirmek için heyecanla çalışıyoruz. Evlilik teklifi organizasyonları, çiftler arasındaki bağı güçlendiren ve ömür boyu sürecek anılar yaratan önemli bir deneyimdir. Bu an, sadece bir adım değil, aynı zamanda ilişkinin bir dönüm noktasıdır ve çiftler için unutulmaz bir anı olarak kalır. Biz, Organizasyon Firması olarak, size unutulmaz bir teklif deneyimi yaşatmak için buradayız. Bu özel adımda size eşlik etmek ve özel anınızı mükemmelleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel ekibimiz, sizinle birlikte çalışarak, ilişkinizin ve sevgilinizin özel detaylarını dikkate alarak size özel bir teklif deneyimi sunmayı amaçlıyor. Her detayı özenle planlayarak, romantizmi ve duygusal bağları güçlendiren bir atmosfer oluşturmayı hedefliyoruz. Sevgilinizle birlikte bu özel anı kutlamanın heyecanını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz ve size unutulmaz bir deneyim sunmak için heyecanla çalışıyoruz.
Mesaj Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Kapadokya Evlilik Teklifi