Kapadokya Evlilik Teklifi

Hakkımızda

Şemsiye Organizasyon
2018’den bu yana Nevşehir Kapadokya’da hayallerinize hayat veren kurumsal Aile firmasıyız. Sizler için her organizasyonun en ince ayrıntılarına kadar düşünüyor, size unutulmayacak organizasyonlar hazırlıyoruz. Herşeyi sizin için yeniden tasarlıyor, kişiye özel dekorasyonlar kuruyoruz. Aile firması olarak her organizasyonumuza tecrübemizi ve sevgimizi katıyoruz. Profesyonel ekibimiz bizim her şeyimiz, bize güç katmaları için özenle seçiyoruz. Çünkü Organizasyon sonunda bize gösterdiğiniz mutluluk her şeye değer…. Hayallerinize hayat vermek için bir merhaba ile başlayabilirsiniz…

Telif Hakkı

Her Hakkı Saklıdır ©

      İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları ŞEMSİYE ORGANİZASYON’a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

      Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, ŞEMSİYE ORGANİZASYON’un  önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler ŞEMSİYE ORGANİZASYON’un yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

Mesaj Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Kapadokya Evlilik Teklifi