Kapadokya Evlilik Teklifi

Sözleşme Şartları

1-)İş bu sözleşme belirtilen malzeme ve alınan hizmetin Şemsiye Organizasyon tarafından hizmet alana hazırlanmış olup sözleşme irade beyanıyla onaylandığı tarihte başlar.

2-)Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

3-)Bu sözleşmeyi onaylamanız üzerine Şemsiye Organizasyon, belirlenen tarih ve saati size ayıracak; bu tarih ve saate seçilen etkinlik için başka bir rezervasyon almayacaktır. Bu sebeple, etkinliğe 30 günden az zaman kalan süre içerisinde etkinlik tarihi değiştirilse ya da doğal afet, yangın, deprem ve sert hava koşulları da dahil olmak üzere herhangi bir sebeple etkinlik iptal edilse bile Rezervasyon Depozitosu iade edilemez. Etkinlik zamanına kalan 30 günden fazla süre içerisinde etkinlik iptal edilirse sözleşme iptal edilecektir ve alınan rezervasyon depozito bedeli hizmet alana iade edilecektir.  Rezervasyon Depozitosu, sözleşme imzalanırken ödenir ve sözleşmeye konu Etkinlik Paketi üzerinden hesaplanır. Müşteri, sözleşmede bahsi geçen Etkinlik Paketi için belirlenmiş olan tutarın tamamının Etkinlik gününde ya da Kalan Bakiye Ödeme Tarihinde (belirtilmişse) ödenmesi gerektiğini anlamakta ve kabul etmektedir. Müşteri, bakiye bu tarihe kadar ödenmezse Şemsiye Organizasyon’un Etkinliği gerçekleştirmeyeceğini ve müşterinin ödediği Rezervasyon Depozitosunu geri ödemekle yükümlü olmayacağını kabul etmektedir.

4-)Devlet kurumları tarafından etkinliklerin tamamen yasaklanması durumunda etkinlik iptal edilir ve alınan Rezervasyon Depozitosu tutarı hizmet alana iade edilir ve iş bu sözleşme fesh edilir.

5-)Hizmet verenin veya hizmet alanın 1. Dereceden aileden birisinin şiddetli hastalığı veya vefat etmesi durumunda hizmeti alan, dekorasyon, organizasyon, fotoğrafçılar müzisyenler gibi hizmet verecek tüm firma veya kişilerin ortak müsait günleri belirlenerek program ertelenebilir ancak iptal edilemez. İptal edilmek istenirse Rezervasyon Depozitosu iade edilmez.

6-) Hizmet alan etkinlik için belirtilen tarih ve saatte belirtilen alanda olmakla yükümlüdür. Hizmet alanın geç kalması ile oluşabilecek aksaklıklardan hizmet veren sorumlu değildir.

7-) Hizmet veren etkinlik belirtilen tarih ve saatte hizmetin konusu olan etkinliği belirtildiği gibi eksiksiz ve zamanında gerçekleştirmekle yükümlüdür.

😎 Etkinlikte çekilen tüm fotoğraflar dijital olarak teslim edilir. Hava durumu ve çevre şartlarından dolayı örneklenen fotoğraflarla çekilen fotoğraflar arasında ışık, renk farkları olabilir. Hizmet Alanın paketi içerisindeki belirtilen sayıda seçtiği fotoğrafta ışık, renk, efekt düzenlemeleri, cillte olan leke

temizliği yapılarak hizmet veren tarafından fotoğrafların seçilen tarihiniden itibaren 1 hafta içerinde hazırlanarak dijital olarak teslim edilir. Video Çekimi eklenen paketlerde etkinlik anında çekilen videolar, hizmet alanın seçtiği müzikle uyarlanarak en geç 1 ay içerisinde klip olarak hazırlanarak dijital olarak teslim edilir. Fotoğrafçı tarafından üretilmiş olan fotoğraflar, dijital negatifler veya çıktılar Uluslararası Telif Hakkı Kanunu tarafından korunmaktadır (tüm hakları saklıdır) ve Fotoğrafçı üretilen tüm fotoğraf ve görsellerin telif hakkını saklı tutmaktadır.

9-) Etkinlik süresince tüm önemli ve özel anların fotoğrafını çekmek için mümkün olan azami özen gösterilecek olsa da Fotoğrafçı bu konuda koşulsuz bir garanti veremez. Fotoğrafçı, konukların cihazlarından gelen (ya da diğer cihazlardan gelen) flaş ışıkları nedeniyle ya da Fotoğrafçının kontrolü dahilinde veya dışında meydana gelen başka herhangi bir sebeple bozulan fotoğraflardan sorumlu tutulamaz.

10-)Sadece gün doğumunda uçan sıcak hava balonlarının uçtuğu zamanda yapılacak programlarda, olumsuz hava şartları(yağmur, kar, sis, fırtına vb) durumunda balon uçuşları iptal edilebilir. Balon uçuşlarının iptal edilmesi organizasyonun iptal edileceği veya başka tarihe erteleneceği anlamını içermez. Hava şartları organizasyonu gerçekleştirmek için uygunsa program aynı gün ve saatinde gerçekleştirilir. Olumsuz hava şartları durumunda taraflar dekor organizasyon, fotoğrafçılar müzisyenler gibi hizmet verecek tüm firma veya kişilerin aynı gün içerisinde ve hava şartlarının uygun olduğu başka bir saatte program gerçekleştirilebilir. Gün Doğumu organizasyonları balon seyir alanlarında yapılmaktadır. Balonlar rüzgarın verdiği yön ile hareket ettiği için manzaradaki balonlar çok yakın veya çekim alanından uzakta hareket edebilir, bu yüzden örneklenen fotoğraflar ile çekilen fotoğraflar arasında manzaradaki balonlar arasında fark olacaktır.

11-)Dijital negatifler hizmet verenin arşivinde 2 ay saklanacaktır, bu süre içerisinde teslim alınmayan dijitallerden hizmet veren sorumlu değildir.

12-)İşbu sözleşmenin herhangi bir hükmü kanunlar uyarınca geçersiz ya da uygulanamaz kabul edilirse işbu sözleşmenin bir bütün olarak geçerliliği etkilenmeyecektir ve sözleşmenin diğer hükümleri geçerliliğini koruyacaktır.

13-)İşbu sözleşmeden doğan veya bu sözleşmeyle bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm anlaşmazlıklar, nihayetinde Uluslararası Ticaret Odası Tahkim Kuralları uyarınca, söz konusu Kurallara göre atanan bir veya daha fazla hakem tarafından çözülecektir. Hizmet verenin ofisine yakın bulunan yargı makamlarından gelecek yetkili bir Hakem tarafından tahkim yoluyla çözülecektir. Bu konuda yetkili bir mahkemece alınan kararlar için tahkim kararı çıkartılabilir. Anlaşmazlık tutarının 200 TRY ‘den az olması durumunda yukarıdaki hükümlere bakılmaksızın taraflar tahkim yoluna başvurmayı reddedebilir. Hiçbir koşulda işbu hüküm uyarınca başlatılan tahkim bedeli bahsi geçen anlaşmazlık için sözleşmede belirtilen fiyatı aşamaz.

14-)İşbu sözleşme tarafların yazılı irade beyanının olmasıyla yukarıdaki maddelerce geçerlidir

 

Mesaj Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Kapadokya Evlilik Teklifi